Zestawienie pożyczek hipotecznych 2020 umożliwiające wybór pożyczki z zabezpieczeniem hipotecznym w najpopularniejszych bankach w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Sprawdź oprocentowanie RRSO, prowizje, koszty całkowite pożyczki hipotecznej w 5 instytucjach finansowych w Trójmieście. Oblicz potencjalną ratę kredytu za pomocą jednego kliknięcia i sprawdź, który bank oferuje najkorzystniejsze warunki pożyczki hipotecznej na grudzień 2022.

Pożyczki hipoteczne Trójmiasto:

Pożyczki hipoteczne to pożyczki gotówkowe pod zastaw nieruchomości mieszkalnych. Jeżeli potrzebujesz dużej ilości gotówki, a posiadasz akt własności nieruchomości, na której nie ma zobowiązań, możesz wziąć pożyczkę o niższym oprocentowaniu niż zwykły kredyt gotówkowy. Należy pamiętać, że wysokość pożyczki uzależniona jest od zdolności kredytowej oraz wartości zastawionego mieszkania lub domu.

Powyższe zestawienie pożyczek hipotecznych ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty portalu Ekpu.pl. Portal nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów bankowych.