Do 700 zł z kontem Citi Priority. Prześwietlamy warunki promocji

W banku Citi Handlowym od 12. października trwa promocja, dzięki której można zdobyć nawet 700 złotych. Kiedy można otrzymać taką premię i co trzeba zrobić, żeby jej nie stracić? Czy ta promocja się opłaca?

Kwota 700 zł jest sumą wszystkich nagród przewidzianych w ramach promocji Citi Handlowego. Chcąc otrzymać kwotę bonusową, należy otworzyć rachunek osobisty Citi Priority i aktywnie z niej korzystać, czyli wykonywać przelewy, zasilać rachunek oraz korzystać z karty debetowej. Warunkiem otrzymania jednej z nagród jest:

1. Uzupełnienie w czasie trwania promocji formularza kontaktowego lub zawnioskowanie o otwarcie konta Citi Priority podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem banku.
2. Założenie rachunku osobistego i aktywowanie go nie później niż 28. lutego 2018 roku.
3. Co najmniej jedno zalogowanie się do systemu bankowości internetowej Citibank Online lub mobilnej. Można to zrobić w ciągu pierwszego miesiąca po aktywacji konta.

Jak zdobyć 700 zł?

Pierwsza nagroda to 5% zwrotu wydatków kartą, maksymalnie można zdobyć 50 złotych miesięcznie. System moneyback będzie obowiązywać przez 9 miesięcy od momentu założenia promocyjnego konta w Citi Handlowy. Zwrot będziemy mogli uzyskać z transakcji bezgotówkowych, których dokonaliśmy w sklepach lub przez Internet. Nagroda będzie wypłacona każdemu, kto spełnia trzy powyższe kryteria i dokonywał płatności bezgotówkowych.

Nagroda numer dwa to premia w wysokości 100 złotych. Będzie ona przysługiwać każdemu, kto spełnia warunki promocji przedstawione powyżej, ponadto musimy spełniać warunki zwolnienia z opłat za konto:

1. Utrzymujemy na koncie saldo w kwocie co najmniej 30 000 zł lub
2. Zapewniamy na koncie wpływ środków w łącznej kwocie 5000 zł, jednocześnie w ostatnim dniu tego samego miesiąca kalendarzowego będziemy posiadać w banku przynajmniej jeden aktywny produkt kredytowy.

Trzecia nagroda to premia w wysokości 150 złotych, pieniądze są wypłacane jednorazowo. Na dodatkową gotówkę może liczyć ten, kto spełnia ogólne warunki promocji, poza tym w ciągu 7 kolejnych miesięcy licząc od trzeciego miesiąca po założeniu konta, wykona jeden przelew miesięcznie, a także dotrzyma jednego z warunków zwolnienia z opłaty za rachunek osobisty. Udział w promocji Citi Handlowego można wziąć do 31. stycznia 2018 roku albo do wyczerpania puli nagród. Kto pierwszy ten lepszy, na premie możne liczyć pierwsze 2000 osób, które wypełnią i prześlą odpowiedni formularz i otworzą konto osobiste.